O Nas

Dowiedz się więcej o naszej agroturystyce.

Agroturystyka

Urlop czy wyjazd zorganizowany to wspaniały czas - pełen relaksu i wypoczynku. Decydując się na wyjazd każdy z nas chce wybrać miejsce, w którym będzie mógł całkowicie oddać się odpoczynkowi zapominając o rzeczywistości. Przyjedź do nas i odpocznij w odpowiedniej atmosferze, wśród pięknych widoków, sympatycznej obsługi i dobrej kuchni. To jest to czego potrzebujesz!

Przepiękna okolica

Nasz dom wypoczynkowy położony jest w malowniczej miejscowości Węgierskiej Górce miejscowości w Beskidzie Żywieckim.

Wyposażone pokoje

W naszej ofercie posiadamy pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienką. Większość pokoi ma balkon.

Dobre jedzenie

Przygotowujemy smaczne i świeże potrawy by nasi Goście mogli się cieszyć smakiem domowej, polskiej kuchni.

Dodatkowe aktywności

Na życzenie Klienta organizujemy wyjścia na basen lub salę gimnastyczną, ogniska, dyskoteki, jazdę konną, sprzęt sportowy, rowery górskie, paintball, jazdę na quadach, dzięki temu każdy dzień spędzony u nas może być inny od poprzedniego.

Węgierska Górka

Miejscowość turystyczno-wypoczynkowa w Beskidzie Żywieckim, położona w dolinie rzeki Soły. Łagodna odmiana klimatu górskiego, bliskie trasy turystyczne i uroki krajobrazowe sprawiają, że Węgierska Górka jest znakomitą bazą dla amatorów wędrówek szlakami górskimi. Urocze tereny spacerowe zapewniające idealne warunki do wypoczynku.

Na uwagę zasługują urocze Bulwary nad Sołą z pięknym wiszącym mostem, Aleja Zbójników, Trakt cesarski, Platforma widokowa. Miejscowość określana jest również mianem "Westerplatte Południa". Nazwę uzasadniają walki jakie toczyły się na tych terenach we wrześniu 1939 roku ich śladami są zachowane jeszcze forty obronne z tego okresu.

W Węgierskiej Górce znajduje się dobrze rozbudowana infrastruktura turystyczno – rekreacyjna co pozwala na organizację obozów sportowych. Zimą niedaleko stąd do wyciągów narciarskich i tras narciarstwa biegowego co sprawia że miejscowość jest doskonałym miejscem do organizacji zimowego wypoczynku. Latem na turystów czekają m.in. korty tenisowe, basen i kąpieliska, boiska do gier zespołowych, orlik oraz piękna nowoczesna hala widowiskowo sportowa.

Baza handlowa, gastronomiczna, usługowa oraz oferta kuturalno-społeczna miejscowości szczególnie w sezonach letnim oraz zimowym zadowolić może najwybredniejszych turystów.

Największą atrakcją miejscowości pozostają jednak piękne góry i wycieczki górskie.
Najpopularniejsze szlaki turystyczne oznakowane przez PTTK z Węgierskiej Górki:

 • szlak czerwony z Węgierskiej Górki przez Abrahamów i Przełęcz Pawlusią na Halę Rysiankę - 5h.
 • szlak czerwony z Węgierskiej Górki przez Glinne na Baranią Górę - 4,5h.

Zobacz tutaj pełną mapę szlaków
 • Darmowe Wi-Fi

  Dbając o komfort zapewniamy naszym Gościom dostęp do darmowej sieci wi-fi wewnątrz budynku przez 24 godziny na dobę.

 • Dodatkowe możliwości

  Wewnątrz naszego kompleksu posiadamy świetlicę, kawiarnię, siłownię, saunę, TV Sat i Video do użytku gości. Chcemy zapewnić najwyższy komfort wypoczynku, by czas urlopu był dobrze spędzonym czasem.

 • Domowa Kuchnia

  Dbamy o odpowiednią jakość jedzenia, dzięki czemu potrawy przez nas gotowane są zawsze świeże i smaczne.

Masz pytania? zadzwoń do nas

+48 601-212-310